Krüogeensed mahutid


Krüogeensel (vedelal) kujul gaasi kasutatakse keskmise ja suure gaasitarbimisega tarbijatele gaasi tagamiseks.

Krüogeensed mahutid on ette nähtud krüogeensete gaaside ladustamiseks tootmiskohas (T1), gaasi transportimiseks (T2) ja gaasi hoidmiseks gaasi tarbimise kohas (T4). Vedelgaas on kompaktne, muutes selle ladustamiseks ja transportimiseks tõhusamaks.

Disaini järgi on kõik krüogeensed mahutid vaakummahutid (termosed), kus vaakum mängib isolatsiooni rolli.
Tankimise lihtsustamiseks kasutatakse vaakumist painduvaid voolikuid (T3). Krüogeenseid mahuteid täiendatakse veeldatud gaasi täitmisega mahuti põhja või ülemisse ossa. Ülemise osa tarnimine vähendab mahutis survet, suunates voolu alumisse ossa, kus surve vastupidi suureneb. Gaasikoguse mõõtmiseks mahutis kasutatakse gaasirõhu (P1) ja vedeliku kolonni rõhu (P2) erinevuse põhimõtet. Kui tarbija vajab gaasilist gaasi, kasutatakse krüogeense gaasi ja keskkonna vahelise soojusvahetuse tagamiseks atmosfääri aurustajaid. Aurusti läbimise tulemusena aurustub veeldatud gaas, omandades gaasilise oleku.

Suurepärane võimalus pidevaks tarneks. Kliendi personal osaleb protsessis väga vähesel määral.

Olete huvitatud? Krüogeensete statsionaarsete mahutite paigaldusnõuete saamiseks pöörduge meie poole. Aitame teil võrrelda erinevate tarnimisvõimaluste tasuvust ning muid krüogeense gaasivarustuse eeliseid ja puudusi.

Tooted