KUIVJÄÄ


Kuivjääks nimetatakse CO2 tahket vormi. Atmosfäärirõhul on temperatuur umbes -79 C (-110,2 kraadi Fahrenheiti järgi). Aurustumine toimub täielikult, ilma jääkaineteta. Kuivjää ei ole mürgine, pole tuleohtlik, see on inertne, maitsetu ja lõhnatu. See on valget värvi ja tihedusega umbes 1500 kg / m3 (93,64 naela / ft3) kokkusurutud kujul.
Kuivjää on valmistatud vedelast süsinikdioksiidist (CO2). Kuivjää graanulite sees toimub vedela süsinikdioksiidi paisumine kontrollitud tingimustes ning selle tagajärjel moodustub süsihappelumi. Seejärel valmistatakse ekstruuderi otsikuga kõrgsurvestamise meetodil ümmargused ning kõvad graanulid (piklikud terad läbimõõduga 3 mm või 1,7 mm, vastavalt kasutatud ekstruuderi otsikule) erinevate seadmete puhastamiseks või valmistatakse suured graanulid / plaadid / plokid jahutamise eesmärgil.

Kuivjää on ideaalne jahutaja, mida saab kasutada mitmel erineval otstarbel. Sellel on suur jahutusvõimsus. Jahutamiseks kasutatakse kuiva jää plokke / plaate või graanuleid.

Puhastamine kuivjääga on võimas, õrn, kuiv ja keskkonnasõbralik puhastusmeetod, mis ei tekita sekundaarseid jäätmeid ning mis on kasutuses mitmetes tööstusharudes. ASCO kuivjääga teostatav pindade puhastamine toimub tavaliselt graanulitega läbimõõduga 3 mm (0,12 tolli). Õhukeste pindade puhastamiseks saab kasutada ka graanuleid läbimõõduga 1,7 mm (0,06 tolli). Jahutamiseks kasutatakse kuivjääplokke ja suurema läbimõõduga (16 mm) graanuleid.
Pakume CO2 ja kuivjää tarne osas mugavat ja usaldusväärset täisteenust. Lisaks pakume kuluefektiivset kõik-ühes lahendust, mille aluseks on suuremate investeeringuteta rentimine. CO2 tarne organiseeritakse automaatselt. Meie CO2-lahendused vastavad tellija nõuetele kuivjää osas.

Pakume vastavalt kliendi vajadustele erineva läbimõõduga kuivjäägraanuleid isoleeritud anumates

Tooted