Privaatsuspoliitika

KÜPSISTE KASUTAMINE

SIA ELME MESSER L is the Controller of this website. The website https://elmemesser.ee. uses cookies to help improve the site usage experience and quality and ensure that it operates perfectly.

MIS KÜPSISED?

Küpsis on väike tekstifail, mis saadetakse ja salvestatakse mõne veebilehe külastamisel teie arvutisse või mobiilseadmesse. Veebileht salvestab selle lehe avamisel arvutisse või mobiilseadmesse. Igal järgneval külastusel saadetakse küpsised tagasi algsele veebisaidile või kolmanda osapoole veebisaidile, mis tunneb ära vastava küpsise ja võimaldab veebisaidil meelde jätta seaded, mille kasutaja järgnevatel külastustel valis, et vältida igakordset seadete lähtestamist. Lisateavet küpsiste ja nende haldamise või kustutamise kohta leiate aadressilt www.aboutcookies.org.

KUIDAS kasutame KÜPSISEID?

Google Analytics

Antud veebilehel genereeritakse Google Analyticsi tarkvara Google Inc. poolt genereeritud küpsiseid. Google Amalytivsi küpsiste kasutamise eesmärk on parandada kolledži veebisaidi sisu kvaliteeti ja kohandada sisu kasutajate vajadustega. Google Analyticsi teenusetingimuste kohta leiate üksikasjalikumat teavet aadressilt http://www.google.com/analytics/terms/us.html.

Google Adwords

See veebileht kasutab taasturundamise teenust "Google AdWords", mis esitab meie külastajatele reklaame kolmandate osapoolte veebilehtedelt (sh Google).

KUIDAS KEELDUDA KÜPSISTE KASUTAMISEST?

Enamikus brauserites saab teha valiku - küpsistest loobumise kohta või ainult konkreetselt veebilehelt saadavad küpsised. Küpsiste aktsepteerimise seadeid saab muuta kõigis kaasaegsetes brauserites. Need seaded on tavaliselt saadaval brauseri suvandites või eelistustes.